KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Väggrelief 8652610
nr 865 2610
Väggrelief
Blandteknik, Asien, 48 x 48
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 december 2013
kl 19:55:10
150 kr
150 kr